31 Mart 2010 Çarşamba

...

Merak ediyorsunuz belki bu kız nerede? "hikayeler yazıcam" dedi ama ortadan kayboldu diye...
Sakın üzülmeyin :)
Başladığım hikayemi yarıda bırakmak niyetinde değilim...
Yeni fotoğraflarımla en kısa zamanda karşınızda olacağım :)


Yiğit'le başladığım hikayenin devamında sevdiğim herkes, herşey olacak...

8 Mart 2010 Pazartesi

İlk gözağrım canım Yiğit'imBir önceki yazımda bebeklerin ve çocukların fotoğraflarını çekmeyi sevdiğimi paylaşmıştım hatırlarsınız.

Yiğit, yeğen sıfatıyla hayatıma 2001 yılında girdi. Doğumuna çok kısa bir zaman kala, kuzenim ağlayarak aradı ve bebeğinin çok çirkin olacağını, özellikle de dudaklarının yüzüne göre çok kocaman olduğunu söyledi :)
Ultrason fotoğrafına bakıp bu karara varmış :)

Yiğit'in doğduğu gün, dün gibi gözümün önünde. Ailemizin en minik üyesiyle ilk yüzyüze geldiğimde, dikkatimi çeken ilk şey, kalemle çizilmiş gibi görünen mükemmel dudakları oldu :) Yani sevgili kuzenim yanılmıştı :)

O kadar tatlı, o kadar güzel bir bebekti ki... Keşke o zaman fotoğrafçılığa başlamış olsaydım ve o dönemlerini de sizlerle paylaşabilseydim.

Hayata merhaba dediği ilk zamanlarda, çalışmadığım için her dakika yanında olabiliyordum. İşte bu sebeple kendimi bir gün emeklerken, bir gün bebek dilinde konuşmaya çalışırken buluyordum :)

Birbirimize o kadar alışmıştık ki eve her gidişim bir dramaydı :) Yiğit evde kıyameti koparıp ağlıyordu, ben de eve gidene kadar hüzünlü oluyordum...

Hayatımdaki önemli şahsiyetlerden biri olan Yiğit'le ilk senelerim böyle geçti...

Şimdi artık 9 yaşında ve benim baş modellerimden biri  :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...